top of page

POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO

WWW.LADYPLANER.PL

Przechowywane przez Administratora dane osobowe Klientów posłużą wyłącznie do realizacji i wysyłki zamówienia oraz do kontaktu z Klientem w czasie realizacji zamówienia. Podawane dane nie będą przez nas wykorzystywane w sposób inny niż realizacja zamówienia i niezbędny do tego kontakt z Klientem. Nie będą one także przekazywane osobom trzecim.

 

Administratorem podanych danych osobowych jest firma: Lady Planer Martyna Godlewska, zarejestrowana w Rzeczpospolitej Polskiej, z siedzibą: Benenard 96-300, ul. Sosonowe Wzgórze 11A, NIP 8381853926, REGON 366721820.

Dane zbierane są za pośrednictwem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem https://www.ladyplaner.pl/ oraz platformy Google Forms podczas składania zamówienia przez Klienta. Zakupy w sklepie nie wymagają rejestracji, potrzebne jest jedynie podanie danych niezbędnych do realizacji zamówienia: Imię i nazwisko, adres do wysyłki, telefon kontaktowy, adres e-mail.

 

Klient nie ma obowiązku przekazywania danych osobowych Administratorowi, jednak odmowa ich podania uniemożliwi Klientowi zakupy w naszym sklepie.

 

Przekazane dane są przechowywane podczas realizacji zamówienia, a także po zakończeniu realizacji zamówienia:

  • w celu dochodzenia wszelkich roszczeń związanych z otrzymanym zamówieniem,

  • w celach podatkowych i rachunkowych,

  • w celu prowadzenia historii zamówień sklepu,

  • nie dłużej niż 10 lat od daty realizacji złożonego zamówienia.

 

Dane będą przechowywane przez Administratora w sposób bezpieczny i kontrolowany. Administrator zapewnia, że dołoży wszelkich starań, by powierzone dane były przechowywane w najwyższym stopniu bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa:

  • w sklepie internetowym zabezpieczonym hasłem,

  • w serwisie do nadawania przesyłek zabezpieczonym hasłem,

  • na komputerze zabezpieczonym hasłem,

  • w wersji papierowej w biurze zamkniętym na klucz, z odpowiednimi zabezpieczeniami.

Do w/w miejsc dostęp ma wyłącznie właściciel firmy.

bottom of page